Akademia Profesjonalnego Budownictwa

Partnerzy merytoryczni:

Global Business Group Państwowa Inspekcja PracyPartnerzy

GBGGlobal Bussiness Group
Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Dostarcza nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym. Dzięki jej usługom i produktom powstały najważniejsze inwestycje w kraju. Od lat współpracuje z wieloma liczącymi się na świecie producentami sprzętu budowlanego. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i doradcza oraz sugestie naszych Klientów zaowocowały stworzeniem w 2007 roku własnej linii produktów pod marką GBG. Dzięki czemu zostało wdrożonych do stałej produkcji rusztowania w czterech systemach (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65), szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia budowlane. Poznaj opinie Global Business Group.PIPPaństwowa Inspekcja Pracy
Państwowa Inspekcja Pracy jest organem powołanym do sprawowania nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, w szczególności przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadaniem Państwowej Inspekcji Pracy jest kontrolowanie zakładów pracy i nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu prawa pracy oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy np. czy pracodawca wywiązuje się z ciążących na nim obowiązków.. Od samego początku działalność Akademii wspiera Państwowa Inspekcja Pracy, wskazując na szczególnie na aspekty bezpiecznej pracy na wysokości w ramach akcji bezupadku.pl.BKPortal Budujesz-Kupujesz.pl powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskiego rynku budowlanego. My wszyscy - uczestnicy tego rynku – wielokrotnie spotykamy się z koniecznością dokonania wyborów – od najprostszych, jak kolor farby na ścianach, po najtrudniejsze, jak budowa całych obiektów. Bez względu jednak na poziom trudności, zawsze chcemy mieć poczucie właściwie podjętej decyzji. To właśnie dlatego powstał Portal. Budujesz-Kupujesz.pl to źródło pewnej informacji branżowej oraz miejsce wymiany doświadczeń ludzi z całego kraju.

 

 

Budownictwo.org (Budowa.org) to największy w Polsce portal branży budowlanej. Skupia firmy budowlane, deweloperów, pośredników nieruchomości oraz specjalistów z dziedziny architektury oraz zabezpieczenia obiektów. W serwisie jest dostępnych wiele usług, które przyczyniają się do zwiększenia zysków użytkowników portalu.